ساعت: ۱۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ شناسه خبر: 17946

مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیرجان با حضور سردار چناریان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حماسه و دفاع “سیرجان خبر”، مراسم تودیع ومعارفه فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان پیش از ظهر امروز با حضور سردار چناریان؛ فرمانده انتظامی استان کرمان و مسئولین شهرستان در محل سالن مهر شهرداری سیرجان برگزار شد.

سردار چناریان فرمانده انتظامی استان کرمان اظهارداشت: حملاتی که اسرائیل اخیرا در غزه آغاز کرده برای کمرنگ کردن حضور مردم در روز جهانی قدس است، اما امسال نیز مردم ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی هم صدا بامسلمانان جهان با خشم ونفرت بیشتری در روز قدس برای حمایت مردم وبی دفاع غزه به خیابان ها خواهند آمد ومشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

چناریان گفت: شهرستان سیرجان شاهراه اقتصادی وگردشگری ایران محسوب می شود، این منطقه از نظر امنیتی بسیار مهم بوده و امنیت این منطقه باید در حد مطلوب تامین شود.

وی بیان کرد:  در ماه مبارک رمضان سال جاری کشف مشروبات الکلی در استان کرمان نسبت به سال گذشته رشد داشته است، که این نشان دهنده تاثیر فرهنگ غرب بر جوانان است و باید با کمک مردم  و نهادهای دولتی فرهنگ سازی لازم برای جلوگیری از اینگونه مشکلات صورت پذیرد.

به گزارش” سیرجان خبر” در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ سعیدی تقدیر شد و سرهنگ هادی ثمره به مدت سه سال به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان سیرجان منصوب شد.

لازم به ذکر است ثمره پیش از این فرماندهی انتظامی شهرستان بم را بر عهده داشته است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده