ساعت: ۱۲:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۸/۷ شناسه خبر: 60576

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات رهبری به عنوان ولی امر مسلمین باید فصل الخطاب همه جریانات و تفکرات سیاسی و گرایش های مختلف در کشور باشد.

به گزارش “سیرجان خبر” شهباز حسن پور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: فرمایشات رهبری به عنوان ولی امر مسلمین باید فصل الخطاب همه جریانات و تفکرات سیاسی و گرایش های مختلف در کشور باشد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید فرمایشات مقام معظم رهبری برای سران سه قوه و مسئولان ذیربط و به ویژه مجلس انقلابی و نمایندگان نصب العین قرار گیرد، اظهار داشت: کسانی که خود را در خط امام و رهبری و انقلاب می دانند، مطمئنا از این سخنان اطاعت امر خواهند کرد و با دولت همراهی خواهند داشت.

وی بیان کرد: ضمن اینکه استیضاح، سوال و تذکر حق نمایندگان است اما باید مراقب باشیم که در اعمال این وظیفه نظارتی از چهارچوب اخلاق و دین و قانون تخطی نکنیم.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در بالاترین سطح همواره از مجلس دفاع کرده اند اما در عین حال تاکید کردند که اگر انتقادی در کشور به برخی مسئولان وجود داشته باشد، نباید با هتک حرمت صورت گیرد و در این رابطه رعایت اخلاق شود.

حسن پور با بیان اینکه کشور در حال حاضر نیاز به همدلی، همراهی و وحدت مردم و مسئولان دارد، گفت: قطعا مجلس انقلابی سخنان رهبری را نصب العین قرار می دهد. موقعیت کشور، گرفتاری ها و مشکلات را درک می کند اما به هر حال ما از دولت نیز انتظار داریم در راستای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تمام تلاش و همت خود را داشته باشد تا وضعیت فعلی سامان یابد و مقداری از مشکلات مردم کاسته شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده