ساعت: ۱۴:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ شناسه خبر: 62596

نشست صمیمانه شهباز حسن پور نماینده مردم شریف شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای انقلاب اسلامی و کارمندان اداره صمت سیرجان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” در این جلسه هم اندیشی که به منظور بررسی مشکلات و موانع پیش روی حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان تشکیل شد، شهباز حسن پور ضمن اشاره به فرصت های بی بدیل سرمایه گذاری و اشتغال افرینی پایدار در شهرستان سیرجان، عملکرد این اداره را در راستای اشتغال افرینی با اهمیت عنوان کرد و خاطر نشان کرد: در برخی از شاخص های توسعه به لطف خداوند و تلاش همه دست اندر کاران و مسئولان شهرستان، وضعیت بسیار خوبی در کشور داریم اما در برخی از حوزه ها مانند شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها و حوزه خدمات باید بیش از گذشته تلاش کنیم.


نماینده مردم سیرجان در ادامه خاطر نشان کرد توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار در صورت نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در میان جامعه امکن پذیر خواهد بود.

غلامعباس عربپور سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حمایت نماینده شهرستان از توسعه در بخش های صنعت، معدن و تجارت شهرستان، از برنامه ریزی های جدید این اداره در راستای اشتغال آفرینی پایدار و تحول در حوزه بازرسی و نظارت بر اصناف خبر داد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده