ساعت: ۰۹:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۱/۱۸ شناسه خبر: 15631

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان گفت: سیرجان دارای چهار کشتارگاه صنعتی طیور و سه کشتارگاه صنعتی دام است و شبکه دامپزشکی ناظر و تضمین کننده بهداشتی این مراکز است.

به گزارش“سیرجان خبر” علیرضا زینلی‌پور در حاشیه بازدید نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از کشتارگاه‌های صنعتی سیرجان اظهار داشت: این بازدید نشان‌دهنده اهمیت مسئولان به بهداشت، سلامت و امنیت غذایی جامعه است.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان بیان داشت: در این بازدید که جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند بر تسریع در روند گازرسانی به این کشتارگاه‌ها و تامین آب مورد نیاز این مراکز و رفع دیگر مشکلات آن در مدت زمان کوتاه تأکید شد.

زینلی‌پور عنوان کرد: سیرجان دارای چهار کشتارگاه صنعتی طیور و سه کشتارگاه صنعتی دام است و با توجه به نقش بسیار مهم این کشتارگاه‌ها در تامین نیاز غذایی جامعه، شبکه دامپزشکی سیرجان ناظر و تضمین کننده بهداشتی این مراکز است.

رئیس شبکه دامپزشکی سیرجان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دامپزشکی وظایف و رسالت بسیار خطیری در تأمین سلامت جامعه عهده‌دار است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده