ساعت: ۱۰:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ شناسه خبر: 31002

زمزمه های تغییر شهبا چند روز پیش به گوش می خورد و سرمربی اسبق گل گهر علت استعفا خود را مشکلات شخصی عنوان کرده است و خبرها نیز حاکی از آن است که هیئت مدیره باشگاه با استعفای شهبا موافقت کرده است.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” قاسم شهبا سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از افزایش فشار ها مجبور به استعفا شد شهبا از با سابقه های گل گهر است وی سال 72 وارد باشگاه گل گهر شد او سال 85 بعد از محمد عباسی سرمربی گل گهر شد و در همان سال ها بود که گل گهر به لیگ دسته اول سعود کرد.

وی پس از  پس از تغییرات در مجموعه گل گهر جای خود را به فرشاد پیوس بازیکن باسابقه پرسپولیس داد اما پس از چند مدت شهبا برای دومین بار سرمربی گل گهر شد در زمان مربیگری شهبا، گل گهر با شرکت در جام حذفی برای خود صاحب اعتبار شد و جای خود را در شگفتی سازان جام حذفی ثبت کرد  شهبا در مقابل تیم لیگ برتری سپاهان اصفهان در جام حذفی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و پس از آن در مقابل پرسپولیس قرار گرفت اما علی رغم شکست در ضربات پنالتی توانست در آن مسابقه عملکرد در خشانی از خود به جای بگذارد.

زمزمه های تغییر شهبا چند روز پیش به گوش می خورد به طوری که عده ای علت اصلی این تغییرات را مسائل سیاسی عنوان کردند اما شهبا در کنفرانس خبری پس از دیدار با فجر سپاسی این شایعات را رد کرد سرمربی اسبق گل گهر علت استعفا خود را مشکلات شخصی عنوان کرده است و خبرها نیز حاکی از آن است که هیئت مدیره باشگاه با استعفای شهبا موافقت کرده است.

مدیرعامل باشگاه گل گهر نیز در این خصوص گفته است که بزودی آرمن مربی ارمنستانی گل گهر جانشین شهبا می شود.

وی ادامه داد: هیچ کس از من به شهبا نزدیکتر نیست من سالها در کنار شهبا بودم حالا هم بیش از همه از ناراحت هستم.

جواهری افزود: شهبا این روزها خیلی تحت فشار بود هواداران هم نتیجه می خواستند چاره ای جز این نبود من و هیات مدیره تمام تلاشمان این است که جایگاه آقای شهبا حفظ شود او از خانواده گل گهر است ما در جاهای دیگر به او نیاز داریم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده