ساعت: ۰۷:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 39575

فرمانده قرارگاه عمارگفت:در هیچ جای قانون اساسی برای اقای رئیس جمهور تعیین انقلابی و انقلابی‌نما تعریف نشده است.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از صبح کویر،فرمانده قرارگاه عمار در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه”عده‌ای انقلابی‌نما مسائل کشور را «نمی‌فهمند» و درک نمی‌کنند”اظهار داشت:اصولاً آقای رئیس جمهور یک مسئله را اگر توجه می کرد این مطالب را مطرح نمی کردند و با وقت کمی که با این کارهای فراوان وجود دارد بهترین کار برای آقای رئیس جمهور این است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

حجت الاسلام مهدی طائب در ادامه با بیان اینکه این که چه کسی انقلابی و چه کسی انقلابی نما است این قضاوت را بر عهده مردم بگذارند،افزود: در هیچ جای قانون اساسی برای اقای رئیس جمهور تعیین انقلابی و انقلابی‌نما تعریف نشده است.

وی افزود:اگر رئیس جمهور میخواهند در قالب یک سخنران و یا نظریه پرداز ظاهر شوند خوب است این مسولیت رئیس جمهوری را به یک کس دیگر واگذار کنند.

فرمانده قرارگاه عمار خاطر نشان کرد:اصولاً این که چه کسی انقلابی و چه کسی انقلابی‌نما است این خیلی به مطالعه نیاز دارد و یقینا آقای رئیس جمهور اگر بخواهند به کارهای اساسی برسند وقت مطالعه برای اینجور امور را ندارند.

حجت الاسلام طائب گفت:اصل این قضیه که ایشان به این موضوع ورود پیدا می کند یعنی کارهای دیگر بر روی زمین مانده است خیلی از کارها فقط با شعار بیان می شود و کارها متوقف شده و ماشین اقتصاد حرکت نمی کند.

وی تاکید کرد: اقای روحانی به مشکلات مملکت بپردازند اینجور حرف ها وقت را تلف می کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده