ساعت: ۰۹:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۹/۶ شناسه خبر: 21538

قاسم شهبا گفت:بازیکنان از تیم پرسپولیس شناخت کافی دارند و اگر در دقایق اولیه بازی از حریف نترسیم قطعا نتایج خوبی خواهیم گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی“سیرجان خبر” تیم پرسپولیس روز گذشته وارد سیرجان شد و پس از ورود این تیم به فرودگاه جمع زیادی از هواداران این تیم را از فرودگاه به محل اقامتشان همراهی کردند.

سرخپوشان پس از استراحت ساعت 15.30 به پایگاه نیروی دریایی آمدند تا تمرینات خود را در زمین چمن پایگاه دریایی آغاز کنند و شامگاه گذشته نیز سرمربی دو تیم در کنفرانس خبری حضور یافتند و وضعیت تیم هایشان را در جمع خبرنگاران تشریح کردند.

حمید درخشان در جمع خبرنگاران گفت: فردا در زمین گل گهر بازی کردن برای ما مشکل است بازی های فشرده تیم باعث شد تا نتوانیم آن طور که بخواهیم تیم را آماده کنیم و شش نفر از بازیکنان تیم مصدوم هستند و همین مساله از قدرت تیم کاسته است.

وی بیان کرد: ما از بازیکنان گل گهر شناخت خوبی داریم نقاط قوت و ضعف آن ها را آنالیز کرده ایم و زمین بازی هم مشکلاتی دارد و اگر زمین استاندارد نباشد تاثیرات منفی بر روی تیم می گذارد.

قاسم شهبا نیز با اشاره به مصدومیت سه بازیکن تیم گل گهر ابراز داشت: فشردگی لیگ دسته اول و از طرفی جام حذفی باعث شده است تا نتوانیم در لیگ دسته اول نتایج خوبی بگیریم اما توانستیم با حذف کردن سپاهان از جام حذفی شگفتی ساز شویم.

شهبا اظهار داشت: بازیکنان از تیم پرسپولیس شناخت کافی دارند و اگر در دقایق اولیه بازی از حریف نترسیم قطعا نتایج خوبی خواهیم گرفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده