ساعت: ۱۸:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ شناسه خبر: 53526

امام جمعه ارزوئیه با عنوان اینکه هر سه قوه سالها در اجرای این اصل مهم کوتاهی کرده اند بیان کرد: امیدواریم قوه قضائیه تا آخر پای اجرای این قانون بایستد.

به گزارش سیرجان خبر؛ حجت الاسلام دکتر نصرالله پور امام جمعه ارزوئیه با عنوان اینکه هر سه قوه سالها در اجرای این اصل مهم کوتاهی کرده اند بیان کرد: امیدواریم قوه قضائیه تا آخر پای اجرای آن بایستد.

امام جمعه ارزوئیه تصریح کرد: اینکه مسئولی قبل از انقلاب در یک زیرزمین پنجاه متری مرطوب در قم یا تهران مستاجر بوده و الان در خانه ٣٠٠ متری در شمال تهران زندگی میکند باید مشمول قانون “از کجا اورده اید “بشود.

وی ادامه داد: اینکه چند وزیر یک دولت در مجلس علنا بگویند چند هزار میلیارد ثروت دارم باید مشمول قانون از کجا اورده اید بشود.

نصرالله پور خاطر نشان کرد: مردم باید بداند۴٠٠٠ آقازاده مسئولین جمهوری اسلامی با پول چه کسی در اروپا و امریکا خوشگذرانی میکنند و باید واژه کثیف آقازادگی از ادبیات سیاسی کشور محو شود.

وی بیان کرد: وقتی که مردم از تلویزیون می بینند که دهها هزار خودرو در انبارهای ایران خودرو احتکار شده و خودروهای شبیه فرغون را به قیمت ۵٠ یا صد میلیون به مردم می فروشند این بی عدالتی و فساد برای مردم قابل تحمل نیست.

نصرالله پور در پایان خاطر نشان کرد: قوه قضائیه باید با این مفاسد مبارزه کند و امید را در دل مردم بیشتر کند.

انتهای پیام/ تاراش

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده