ساعت: ۱۷:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ شناسه خبر: 50436

امام جمعه سیرجان گفت:قیام کربلا احیای اسلام، احساس گناه و پشیمانی برای خیلی از کسانی که در کنار امام حسین (ع) قرار نگرفتند و بیداری روح مبارزه بود که از کوفه آغاز شد در پی داشت.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان اظهار داشت: قیام کربلا احیای اسلام، احساس گناه و پشیمانی برای خیلی از کسانی که در کنار امام حسین (ع) قرار نگرفتند و بیداری روح مبارزه بود که از کوفه آغاز شد در پی داشت.

وی گفت: استکبار حیله‌گر و دشمن ملت ایران خیلی شبهات و ترفندها را مطرح کرد تا حضور مردم را در مراسم عزاداری محرم کمرنگ کند و نتوانست و این مردم که دشمن خود را شناختند با بی‌اعتنایی به خواسته دشمنان حضوری بیشتر و باشکوه‌تر داشتند که در نتیجه دشمن فهمید که نمی‌تواند امام و قیامش را که الگوی زندگی مردم است از آنان بگیرد و امروز شکست خورده این ملت است.

خطیب جمعه سیرجان به دشمنان ملت و نظام اسلامی ایران گفت: به گذشته خود اعم از ترورها، تهدیدها و تحریم‌ها بنگرید و ببینید در سال 59 که صدام را حمایت جهانی کردید چه نتیجه‌ای گرفتید و بعد که داعش و تروریست‌ها با هزینه‌های بی‌حساب پرورش دادید به کجا رسیدید و بعد که در عراق و سوریه کشتار و ظلم کردید شکست خود را اعتراف کردید.

حسینی افزود: امروز هم با هزینه و تبلیغات فراوان قصد جدایی ملت ایران و عراق را داشتید، نتیجه را دیدید، پس قدری به گذشته برگردید و درس بگیرید و بدانید در جنگ اقتصادی هم پیروزاین میدان نبرد ملت ایران است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده