ساعت: ۰۹:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۶ شناسه خبر: 51193

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از کشف بیش از 100 کیلوگرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” سرهنگ محمدرضا ایران نژاد در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیرجان در راستای اجرای طرح شناسایی و انهدام شبکه های قاچاق مواد مخدر و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ در پی یکسری کارهای اطلاعاتی، با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ دو نفر قاچاقچی که قصد انتقال مقادیری مواد مخدر را به شهرهای شمالی کشور داشتند شناسایی کردند.

وی تصریح کرد : قاچاقچیان با دو دستگاه خودرو سواری قصد انتقال این مواد را داشتند که با تلاش ماموران این خودروها متوقف و مقدار 101 کیلو گرم تریاک از انها کشف شد.

سرهنگ ایران نژاد خاطرنشان کرد : در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان از شهروندان خواست تا برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند و هر گونه اخبار در این باره را از طریق سامانه 128 به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده