ساعت: ۱۶:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۹/۲ شناسه خبر: 60805

باتوجه به فراخوان سازمان انتقال خون ایران مبنی بر کمبود خون و همچنین بمناسبت هفته بسیج جمعی ازبسیجیان شهرستان سیرجان با حضور در پایگاه انتقال خون، خون اهدا کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” با شروع ویروس منحوس کرونا در ایران میزان اهدای خون هموطنان در مراکز انتقال خون استان کرمان و شهرستان سیرجان روندی نزولی پیدا کرد اما پس از انعکاس اوضاع کمبود خون توسط رسانه‌ها و دعوت سازمان انتقال خون، مردم در خصوص اهدا خون و زندگی بخشیدن به بیماران نیازمند پای کار آمدند و کمبودها را جبران کردند.

بسیجیان شهرستان سیرجان نیز، این‌بار به‌مناسبت هفته بسیج، متقاوت‌تر از سایر مأموریت‌ها در سازمان انتقال خون حضور و در یک اقدام جهادی در راستای جبران کمبود خون، خون خود را اهدا کردند.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان اظهار کرد: بسیج همواره در عرصه های مختلف پیشرو بوده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نیز شاهد نقش آفرینی بسیجیان هستیم.

سرهنگ دستوری گفت: بسیجیان شهرستان سیرجان از ابتدای شیوع ویروس کرونا فعالیت چشمگیری در تولید ماسک وضدعفونی کردن معابر، کمک به کادر درمان را داشته اند.

وی گفت: اهدا خون بسیجیان به مدت 7روز در شهرستان سیرجان در حال اجرا است و روزانه 18هزار سی سی خون به مرکز انتقال خون شهرستان اهدا می شود.

سرهنگ پاسدار علی دستوری گفت: رویکردی که بسیج به دنبال آن است، کمک‌رسانی و خدمت‌رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف است؛ امروز افتخار می‌کنیم بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده