ساعت: ۱۵:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ شناسه خبر: 59259

نایب رییس هیات کشتی سیرجان در نشستی اضطراری با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین، با طرح مواردی، خواستار اجرای تعهدات از سوی این باشگاه شد.

به گزارش”سیرجان خبر”طی روزهای اخیر و در پی انتشار خبری مبنی بر دیدار رییس اداره ورزش و جوانان سیرجان با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین با هدف حضور تیم کشتی گهرزمین در لیگ برتر کشتی، اعضای هیات کشتی سیرجان و کشتی گیران به این موضوع واکنش نشان دادند و خواستار حمایت از کشتی سیرجان در راستای توسعه این ورزش شدند.

در همین رابطه مجتبی قنبری نایب رییس هیات کشتی سیرجان بهمراه دبیر و اعضای کمیته انضباطی هیات با سیدرضا مهدوی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه نایب رییس هیات کشتی ضمن ابلاغ انتقاد اعضای هیات کشتی و کشتی گیران سیرجانی نسبت به این اقدام از پیش تعیین شده و بدون هماهنگی با هیات کشتی سیرجان، به ارایه پیشنهادات و اجرای طرح های مورد نظر هیات کشتی پرداخت.

مجتبی قنبری تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد باشگاه گهرزمین نسبت به پیشنهادات هیات کشتی سیرجان در قالب تعهدات دوطرفه همچون تامین و بکارگیری یک مربی آزاد و یک مربی فرنگی مورد تایید هیات کشتی، بکارگیری و استفاده از مربیان بومی، اعزام کشتی گیران بر اساس نظرات مربیان، برپایی اردو برای کشتی گیران، تهیه لباس و ملزومات مورد نیاز کشتی گیران، بهسازی سالن کشتی، ترمیم و بهسازی سالن قدیمی کشتی و لزوم حفظ و نگهداری از این سالن، الزام به برپایی اردوی تیم لیگ برتر در سیرجان در صورت برگزاری و تمرین کشتی گیران بومی مورد تایید هیات در کنار ورزشکاران حاضر در لیگ برتر، انعقاد قرارداد با مربیان و کشتی گیران بومی مورد تایید هیات به منظور حضور در تیم لیگ برتر، عمل کند.

وی افزود: در راستای حفظ و ارتقای ورزش کشتی سیرجان و پیشبرد اهداف کلی هیات کشتی، با توجه به کارنامه موفق کشتی در سیرجان و حضور کشتی گیران مستعد و با انگیزه که طی سالهای اخیر قهرمانی در رده های مختلف را به ارمغان آوردند، لزوم بهره برداری و استفاده از ظرفیت های باشگاه گهرزمین در حوزه ورزش کشتی، باید مورد توجه و اقدام قرار گیرد.

نایب رییس هیات کشتی یادآورد شد: مجموعه ورزش کشتی سیرجان در قالب اعضای هیات کشتی و کشتی گیران، همگام و متعهد شده اند که بدون اغماض نسبت به توسعه کشتی شهرستان در بلند آوازه کردن نام آن در کشور با تمام توان و تلاش خود گام بردارند و در همین راستا انتظار می رود باشگاه گهرزمین به تعهدات مطرح شده در این رابطه عمل کنند و در غیر این صورت برپایی لیگ و تیم داری این باشگاه در لیگ برتر قطعا به نفع ورزش کشتی سیرجان نیست و می توان آن را نوعی خیانت برشمرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده