ساعت: ۱۳:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۵/۴ شناسه خبر: 63598

با توجه به هشدار سطح قرمز اداره کل هواشناسی استان کرمان و بارش شدید باران و وقوع سیل در شهرستان،و به منظور نظارت مستمر بر انجام خدمات رسانی و لزوم آمادگی کامل برای مدیریت بحران، مرخصی همه مدیران این شهرستان لغو و لازم است همه مدیران به صورت تمام وقت در محل خدمت خود حضور داشته باشند.

به گزارش “سیرجان خبر” در پنجمین اطلاعیه مدیریت بحران شهرستان سیرجان آمده است با توجه به هشدار سطح قرمز اداره کل هواشناسی استان کرمان و بارش شدید باران و وقوع سیل در شهرستان،و به منظور نظارت مستمر بر انجام خدمات رسانی و لزوم آمادگی کامل برای مدیریت بحران، مرخصی همه مدیران این شهرستان لغو و لازم است همه مدیران به صورت تمام وقت در محل خدمت خود حضور داشته باشند.

همه دستگاه‌های اجرایی از جمله بخشداری، شهرداری، راهداری،هلال احمر… برای مقابله با خسارت احتمالی، تخلیه همشهریان از نواحی حادثه‌خیز مانند بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها، پاکسازی کانال‌ها و آبراهه‌ها و بازگشایی دهانه پل‌ها آمادگی کامل داشته باشند.

همه مدیران و دستگاه‌ها در حوزه عملیاتی خود تمهیدات لازم را برای مقابله با سیل در نظر بگیرند.

تیم‌های امدادی و خدمات رسان همچون برق، آب و ارتباطات در مناطق آسیب‌پذیر حضور یافته تا در صورت بحران و بروز خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع مشکل اقدام کنند.

دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها در شرایط بحرانی در حوزه روستاها خدمات اولیه و اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده