ساعت: ۰۷:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۸/۲۱ شناسه خبر: 12114

محمد مایلی‌کهن از سمت مربیگری تیم فوتبال صبای قم برکنار شد و جای خود را به صمد مرفاوی داد.

maili kohanبه گزارش“سیرجان خبر” با تصمیم ناگهانی هیئت‌مدیره باشگاه صبای قم محمد مایلی‌کهن پس از حضوری ناموفق در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال در تیم صبای قم، از سمت خود برکنار شد تا دوران حضور سرمربی اسبق تیم ملی در صبا به یک فصل هم نرسد.

هیئت‌مدیره صبا در حالی تصمیم به برکناری مایلی‌کهن گرفت که این تصمیم برای جامعه فوتبال ایران تصمیمی غیرمنتظره بود.

محمدرضا کشوری فرد مدیرعامل باشگاه صبای قم گفته بود که باشگاه برنامه‌ای برای تغییر در کادر فنی این تیم ندارد و از محمد مایلی‌کهن حمایت می‌کند، بااین‌حال باشگاه صبا عذر مربی خود را خواست تا گزینه‌ای را بر سر کار بیاورد که فصل گذشته در صبا عملکرد فوق‌العاده‌ای نداشت.

مایلی‌کهن در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال نتایج خوبی نگرفت و با بدترین رتبه نیم‌فصل تاریخ لیگ برتر برای صبای قم، کار خود را به پایان رساند.

مایلی‌کهن در نیم‌فصل اول دو بار به‌شکل عجیبی حاشیه‌ساز شد و همین حاشیه‌ها در برکناری وی بی‌اثر نبود.

وی در جریان دیدار صبا و پرسپولیس در قم در میانه بازی با علی دایی درگیر شد و سپس در کنفرانس خبری پس از مسابقه تا توانست به علی دایی تاخت تا ماجرای قدیمی اختلاف وی با علی دایی وارد دور تازه‌ای شود.

سپس یک هفته بعد، مایلی‌کهن در نشست خبری با خبرنگاران قمی به مشاجره پرداخت تا حمایت خبرنگاران قمی را به‌طور کامل از دست داده به‌نوعی تمام پل‌های پشت سرش را خراب کند.

صمد مرفاوی جانشین وی در حالی برای دومین بار روی نیمکت صبا قرار می‌گیرد که فصل گذشته از سوی رسانه‌ها و باشگاه صبا تحت فشار بود و در جریان شکست این تیم برابر الشباب امارات در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

در چنین شرایطی باید دید تکلیف اردوی این تیم در جزیره کیش و بازی‌های تدارکاتی چه می‌شود و آیا تصمیم هیئت‌مدیره صبا به‌مذاق بازیکنانی که گفته می‌شد با مرفاوی مشکل دارند خوش می‌آید یا خیر.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده