ساعت: ۱۶:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۹ شناسه خبر: 37745

مجتمع مسکن مهر سیرجان با حضور قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

به گزارش “سیرجان خبر” ظهر امروز طی مراسمی با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، به صورت همزمان 3 هزار واحد مسکن مهر در استان کرمان و مجتمع مسکن مهر سیرجان به بهره‌برداری رسید.

2 هزار و 440 واحد از این مسکن‌ها مربوط به شهرهای بالای 20 هزار نفر در شهرستان‌های کرمان، سیرجان، رفسنجان، زرند و بافت، 510 واحد مربوط به شهرهای زیر 25 هزار نفر و 250 واحد هم مربوط به بافت‌های فرسوده هستند.

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این مراسم از هزینه 150 میلیارد تومانی ساخت 3 هزار واحد امروز خبر داد و گفت: این واحد‌ها به طور میانگین هر کدام 75 مترمربع زیر بنا دارند.

وی افزود: در استان کرمان 32 هزار مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر، 10 هزار مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر است و در مجموع 42 هزار مسکن مهر در استان کرمان ساخته شده است.

مهرآبادی عنوان کرد: از مجموع 2 میلیون و 215 هزار مسکن مهر که از ابتدای ساخت مسکن مهر قرارداد ساخت داریم، یک میلیون 915 هزار به اتمام رسیده و از این تعداد یک میلیون و 750 هزار واحد به اضافه 3 هزار واحدی که امروز افتتاح کردیم به بهره‌برداری رسیده‌اند.

منصور مکی‌آبادی فرماندار سیرجان نیز از بهره‌برداری 5 هزار و 500 واحد مسکن مهر در سیرجان خبر داد و گفت: 2 هزار و 500 واحد هم در حال ساخت است و 5 هزار واحد متقاضی در قالب هفت تعاونی داریم که به دنبال مجوز دریافت زمین و تسهیلات هستیم.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده