ساعت: ۱۲:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 55782

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان از محدودیت های ترافیکی روز اربعین از میدان امام علی ( ع ) تا امام زاده علی (ع ) خبر داد .

به گزارش “سیرجان خبر”جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان از محدودیت های ترافیکی روز اربعین از میدان امام علی ( ع ) تا امام زاده علی (ع ) خبر داد .

سرهنگ منصور رمضان نژاد افزود: با توجه به اجتماع عظیم پر شور مردم سیرجان در همایش پیاده روی اربعین حسینی از میدان امام علی (ع ) تا امامزاده علی(ع ) در روز شنبه مورخ 98/07/27 از ساعت 0530 تا پایان مراسم اربعین ورود هر گونه کامیون کشنده و کامیونت ممنوع می باشد .

وی همچنین بیان داشت :حمل مسافر در قسمت وانت بارها ممنوع و از ورود آنان جلوگیری می شود و لاین شرقی از مبداء میدان امام علی (ع ) به سمت امامزاده علی (ع ) جهت تردد خودروها یک طرفه تا پل نجف شهر می باشد .
رمضان نژاد افزود: خودروهای که قصد مسافرت به سمت نجف شهر و خواجو شهر را دارند در این روز از سمت جاده سیرجان بندر عباس تردد نمایند و مسیر رفت از میدان امام علی (ع) به سمت نجف شهر جهت تردد زائرین برای خودروها مسدود می باشد.


جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان در پایان گفت: مسیر برگشت خودروها از پل نجف شهر به سمت کمر بندی و مساکن مهر می باشد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده