ساعت: ۰۸:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۲/۴ شناسه خبر: 24281

ابوالحسن صادقی‌جهانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان منصوب شد.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از فارس،در آیینی با حضور معاون امور مجلس و استان‌های سازمان صدا و سیما، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان، معاون استاندار کرمان، رئیس مجمع نمایندگان کرمان و جمعی از مدیران کل و نیروهای نظامی و انتظامی، ابوالحسن صادقی‌جهانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام سیدجواد موسوی تقدیر شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در این آیین با تقدیر از مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشت: حجت‌الاسلام موسوی خدمات ارزشمندی را در صدا و سیمای مرکز کرمان انجام دادند.

آیت‌الله سیدیحیی جعفری همچنین با آروزی موفقیت برای ابوالحسن صادقی‌جهانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان افزود: امیدواریم ایشان نیز با همکاری و حمایت مسئولان و کارمندان مرکز به موفقیت‌های روز‌افزون دست یابند.

امام جمعه کرمان، مدیریت در مجموعه صدا و سیما را امری بااهمیت و خطیر دانست و گفت: از دیدگاه پیامبر اکرم (ص) بهترین مدیر فردی است که مجموعه‌ای متفرق را منسجم و متحد کند.

جعفری تصریح کرد: اختلاف سلایق نباید منجر به مشکلات بزرگ شود، اگر برای خدا و در راه خداوند حرکت کنیم، نصرت الهی نیز شامل حال ما می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان اذعان داشت: ما نیز نهایت تلاش و همکاری را با صدا و سیما خواهیم داشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده