ساعت: ۱۷:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۳/۳ شناسه خبر: 59046

طی حکمی از سوی عظیم ایرانژاد رییس هیات کشتی شهرستان سیرجان، مهدی طیبی مدیر روابط‌عمومی هیات کشتی شد.

به گزارش”سیرجان خبر” مجتبی قنبری نایب رییس هیات کشتی در این باره گفت: طی سالهای اخیر که ورزش کشتی شهرستان سیرجان با اهداف در دستور کار و تلاش ورزشکاران، مربیان و اعضای هیات کشتی موفق شد جایگاه خود را در استان و کشور ارتقا بخشد، متاسفانه بدلیل نبود یک مسوول روابط‌عمومی، به منظور اطلاع رسانی و اقدامات مربوطه از روند فعالیت های هیات کشتی و پیشرفت ها در این ورزش، مورد بی توجهی فراوان قرار گرفت که پس از بررسی‌های لازم، مهدی طیبی از فعالان حوزه مطبوعات و ارتباطات، بعنوان مدیر روابط عمومی هیات کشتی منصوب شد.

وی افزود: با توجه به برنامه های در دستور کار و اهداف کلی هیات کشتی، امیدواریم بتوانیم ورزش کشتی شهرستان سیرجان را آنگونه که شایسته است ارتقا دهیم و تمام این اقدامات را اطلاع‌رسانی کنیم.

نایب رییس هیات کشتی اضافه کرد: روند از سرگیری و شروع تمرینات کشتی گیران و توسعه بخشی به این حوزه هم اکنون در دستور کار قرار دارد که بزودی و به محض اعلام از سوی فدراسیون کشتی انجام خواهد شد.

گفتنی است طیبی که سابقه ۱۴ سال فعالیت در حوزه مطبوعات کشور، مدیریت روابط عمومی شهرداری سیرجان، مسوول واحد خبر و اطلاع رسانی شهرداری سیرجان، مدیر روابط عمومی هیات اتومبیلرانی و موتورسواری را در کارنامه دارد، هم اکنون عضو انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و رییس دفتر حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری سیرجان است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده