ساعت: ۰۹:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ شناسه خبر: 41586

مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزش کارگری منطقه گل گهر با حضور جمعی از مدیران و مسئولین و با حضور پرشور ورزشکاران شرکت کننده در دومین المپیاد ورزش کارگری در سالن امام علی(ع) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی  “سیرجان خبر”  عصر روز شنبه با حضور آقای دکتر امیر حسینی رییس فدراسیون ورزش کارگری، آقای رمضی مدیر کل ورزش وزارت کار، آقای اسماعیلی مدیر کل اداره کار استان، آقای حاتمی معاونت پشتیبانی شرکت گل گهر و جمعی از مدیران و مسئولین با حضور پرشور ورزشکاران شرکت کننده در دومین المپیاد ورزش کارگری در سالن امام علی(ع) برگزار گردید.

باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر در این مراسم از آقای محمدرضا مهنی نسب مدال آور پارالمپیکی شهر و  مدیران قبلی باشگاه ( آقایان فرزامی فر، ایران نژاد، کشاورز و رادفر ) که در راستای اهداف باشگاه گل گهر تلاش نمودند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

در ادامه هم با رژه تیم های شرکت کننده و ورود مشعل المپیاد به سالن همراه بود که استارت این دوره از مسابقات هم با برگزاری مسابقات طناب کشی و اهدا حکم و مدال به تیم های برتر این مسابقات همراه بود.

گفتنی است رقابت ها دومین المپیاد ورزش کارگری در 11 رشته ورزشی آقایان 10 رشته ورزشی بانوان و 5 رشته ورزشی فرزندان بین شرکت های منطقه گل گهر برگزار میگردد و مراسم اختتامیه این رقابت ها پنجشنبه 21 بهمن ماه خواهد بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده