ساعت: ۱۱:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 55775

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان گفت: همزمان با روز اربعین حسینی مراسم بزرگ پیاده روی مردم سیرجان به سمت مرقد مطهر امام زاده علی (ع) این شهرستان برگزار می‌شود.

سهراب بها الدینی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” در خصوص برگزاری مراسم بزرگ پیاده روی حرم تا حرم اظهارداشت: همزمان با روز اربعین حسینی مراسم بزرگ پیاده روی از سیرجان تا مرقد مطهر امام زاده علی (ع) برگزار خواهد شد.

وی گفت: این مراسم که هر ساله به تأسی از پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در کربلا برگزار می شود امسال نیز با برنامه ریزی مسئولان و حضور گسترده مردم و با شعار الحسین یجمعنا مسیر دوازده کیلومتری سیرجان تا امام زاده علی (ع) توسط مردم پیموده خواهد شد.

بها الدینی اظهارداشت: این مراسم از صبحگاه روز شنبه ساعت 6:30 صبح از میدان امام علی(ع) آغاز و نیز مراسم عزاداری متمرکز ساعت 10:30در لاین ورودی امام زاده علی(ع) برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان گفت: در مسیر پیاده روی 80 غرفه فرهنگی وایستگاه های صلواتی فعال خواهند بود.

سهراب بها الدینی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان در پایان گفت: از ساعت 12 ظهر در لاین برگشت از سمت امام زاده علی (ع) 30دستگاه خط واحد آماده خدمت رسانی به زائرین هستند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده