ساعت: ۱۴:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 56083

مردم و دانشجویان و دانش‌آموزان سیرجانی با حضور گسترده خود در روز ملی مبارزه با استکبار، بار دیگر انزجار و نفرت خود از مستکبران عالم را به رخ شیطان بزرگ کشیدند.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” صبح امروز اقشار مختلف مردم، دانشجویان و دانش آموزان سیرجانی همگام با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی روز ملـی مبـارزه با اسـتکبار یک بار دیگر انزجار و نفرت خود را از مستکبران جهان و شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار نشان خواهند داد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان از همان ابتدا با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را به مستکبران نشان دادند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی امام جمعه سیرجان به عنوان سخنران مراسم یوم الله 13 آبان در جمع مردم شهید پرور سیرجان گفت: به دستور قرآن، اهل ایمان نباید با ظالمین همراهی کنند و اعتماد به آن ها سبب گمراهی و به ظلمت کشیدن می شود.

وی بیان کرد: امروز در رأس ظالمان، آمریکای جنایتکار است  این که عده شعار ارتباط با آمریکا را سر می دهند بدانند بر خلاف دستورات قرآنی عمل می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی خاطر نشان کرد: این دولت در طول ۴۰ سال گذشته چه مشکلی را برایمان حل کرده اند که الان باید با این کشور استعمارگر ارتباط داشته باشیم؟

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده