ساعت: ۱۱:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 11767

دانش آموزان، دانشجویان و مردم انقلابی شهرستان سیرجان یکپارچه در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باشعارهای مرگ برآمریکا به خیابانها آمدند و خشم وانزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

IMG_4934

به گزارش خبرنگار سیاسی “سیرجان خبر” راهپیمائی پرشور مردم سیرجان ازساعت 9:30 صبح از چهاراه سپاه به سمت حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد و پس از تجمع در حسینیه مراسم ویژه این روز برگزار شد.

بر مبنای این خبر در ابتدای این مراسم که با حضور پرشور مردم ولایی سیرجان برگزار شد ابتدا پس از قرائت قرآن توسط یکی از دانش آموزان سرود جمهوری اسلامی ایران توسط گروه رزو نواز پایگاه دریایی نواخته شد.

حمید سعیدی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن گرامیداشت این روز دقایقی در مورد اهمیت راهپیمایی و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا در روز 13 آبان صحبت کرد.

در ادامه مراسم مقاله ای توسط یکی از دانش آموزان دختر قرائت شد. همچنین  به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) یکی از دانش آموزان به مدیحه سرایی پرداخت و حاضرین دقایقی در سوگ و ماتم شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش دقایقی به عزاداری و سینه زنی پرداختند.
لازم به ذکر در پایان این مراسم حجت الاسلام حسینی؛ امام جمعه شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت و قطعنامه پایانی مراسم 13 آبان قرائت شد که با شعار الله اکبر و فریاد مرگ بر آمریکا حاضرین همراه بود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده