ساعت: ۱۵:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ شناسه خبر: 14152

امام جمعه موقت سیرجان گفت: مردم سیرجان در تمام برنامه‌های دهه فجر به ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور باشکوهی از خود به نمایش بگذارند.

به گزارش“سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان اظهار داشت: دشمن گزینه جنگ را که دو بار یکی در صحرای طبس و یکی هم هشت سال دفاع مقدس علیه ملت ایران داشت و گزینه‌های تهاجم فرهنگی، تحریم، فتنه و ترور همیشه رسوا شده است.

وی با انتقاد از سردمداران آمریکا در ارسال سلاح به تروریست‌ها در سوریه بیان داشت: مذاکرات ژنو 2 به دلیل پشت‌گرمی تروریست‌ها در دریافت تجهیزات و سلاح از آمریکا و کشورهایی که زیر چتر آمریکا هستند، شکست خورد.

خطیب جمعه سیرجان با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را دارای سه رکن مکتب، رهبری و مردم دانست و گفت: مردم ایران هم دارای سه شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودند که هنوز هم بر این شعارهای خود پایبند هستند و از شعارهای خود هرگز کوتاه نمی‌آیند و در 34 سال پس از پیروزی انقلاب به دنیا و دشمنان ثابت کردند که به انقلاب وفادار هستند.

وی تصریح کرد: با وجود همه تحریم‌ها و سختی‌ها ملت ما قدرشناس انقلاب و نظام اسلامی است و چه کسی در این کشور نمی‌داند ما در جنگ، توطئه‌ها و تحریم‌ها به این همه پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم پس باید قدردان انقلاب و آرمان‌های آن باشیم که اسلام را نه تنها در کشور بلکه در دنیا زنده کرد.

حیدری با تاکید بر حضور مردم در تمام برنامه‌های دهه فجر و صحنه‌های انقلاب به ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: حضور ملت دشمنان را به ذلت رسانده است و این حضور همیشگی و جاودانه است تا ضعف و ذلت دشمنان ایران اسلامی همیشگی باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده