ساعت: ۲۰:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ شناسه خبر: 50668

کارگر 22 ساله سیرجانی که مشغول انجام کار در بخش بهره‌برداری کارخانه ذوب جهان فولاد بود در حادثه سقوط آهن جان خود را از دست داد.

به گزارش “سیرجان خبر” کارگر 22 ساله سیرجانی که مشغول انجام کار در بخش بهره‌برداری کارخانه ذوب جهان فولاد بود در حادثه سقوط آهن جان خود را از دست داد.

محمد نشاط مدیر بهره‌برداری کارخانه در این زمینه گفت: این نیروی جوان که سه ماه دوره آموزشی خود را در نیشابور دیده بود تا در بخش مسئولیت برق و بهره‌برداری کارخانه مشغول کار شود امروز در حادثه سقوط آهن از جرثقیل و اصابت این پاره آهن به سر در دم جان باخت.

وی افزود: این جوان مدت 20 روز است که کار خود را در شرکت آغاز کرده بود و در تهعد کاری خود از کارگران نمونه بود که متاسفانه امروز در این حادثه دلخراش جان خود را از دست داد.

گفتنی است که بر اساس آمارهای موجود در سال جاری 6 نفراز کارگران جوان در معادن و شرکت‌ها و کارخانه‌های وابسته به سنگ آهن گل‌گهردر اثر حوادت این‌ چنینی جان باختند که نیازمند عزم جدی مدیران و مسؤولان در تعهد و تلاش در خصوص جدی گرفتن بخش ایمنی در این معادن است تا اینگونه حوادث را نظاره‌گرنباشند بلکه پاسخگوی علل عوامل این حوادث باشند که تکرار نشود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده