ساعت: ۰۸:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 63175
حادثه دلخراش در سیرجان؛

روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان گفت: آبگرفتگی یک پل در سیرجان جان مادر و دختر خردسالش را گرفت.

روابط عمومی جمعیت هلا احمر شهرستان سیرجان در تشریح حادثه عصر روز گذشته که موجب فوت مادر و دختر خرد سال شده بود در گفت و گو با خبرنگار“سیرجان خبر” گفت: برخورد تریلر که قصد عبور از محور زیر پل راه آهن سیرجان را داشته با خودرو مدفون شده در آب، نیروهای امدادی و هلال احمر را به این منطقه می کشاند.

رضا مراد پور بیان کرد: عصر روز (دوشنبه) یک مادر و دختر خردسالش با خودرو پژو پارس قصد عبور از زیر پل راه آهن سیرجان را به سمت روستای چاه دراز در ۴۵ کیلومتری سیرجان در محور شیراز داشته اند غافل از اینکه بارش باران های سیل آسا دریایی از آب را در زیر پل روی هم جمع کرده است و به محض ورود، خودرو وارد عمق آب شده و سرنشینان آن دچار خفگی و مرگ می شوند.

وی اظهار کرد: خودرو حامل مادر و دختر سیرجانی به محض ورود به محدوده زیر پل به دلیل خیس بودن خاک سر می خورد و وارد حجم زیادی از آب شده و خاموش می شود به طوری که اثری از خودرو دیده نمی شود.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان بیان کرد: نیرو های امدای و هلال احمر پس از بیرون کشیدن خودرو غرق شده از آب با جسد مادر و دختر که به گمان خانواده شان گم شده بودند، روبرو می شوند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده