ساعت: ۰۷:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ شناسه خبر: 24089

قهرمان تکواندوی آسیا با سقوط داخل سد شهید رجایی ساری به کام مرگ فرو رفت.

“سیرجان خبر” این حادثه عصر روز جمعه ۲۴ بهمن ماه سال جاری هنگامی رخ داد که این مرد جوان به همراه دوستانش برای ماهیگیری به سد شهید رجایی واقع در جاده ساری به سمنان رفته بود.

بنابر این گزارش، براساس اظهارات شاهدان قربانی حادثه که محسن ارسنجانی نام داشت و ۴۰ ساله بود وقتی در حال ماهیگیری با قلاب بود ناگهان قلاب او به صخره های اطراف گیر کرد. او در حالی که سعی داشت تا قلاب را آزاد کند پایش سر خورده و به داخل سد سقوط کرد.

گفته می‌شود که این مرد رزمی کار هنگام سقوط چکمه به پا داشته و یکی از دلایل اینکه نتوانسته با شنا خود را خیلی سریع از داخل آب به بیرون بکشاند همین موضوع بوده است. از سوی دیگر یکی از دوستان قربانی حادثه گفت: گویا هنگامی که محسن تعادلش به هم خورده و داخل سد سقوط کرده بود هنگام افتادن کتفش بر اثر برخورد با صخره ها دچار آسیب‌دیدگی شده و باعث شده قادر به شنا نباشد. از سوی دیگر گفته می‌شود که این مرد رزمی کاربلافاصله بعد از سقوط به داخل آب به دلیل سرمای بیش از حد آب دچار ایست قلبی شده و جان خود را از دست داده است.

«فیض‌الله نفجم» رئیس هیأت تکواندو مازندران نیز با تأیید خبر غرق شدن این تکواندوکار باسابقه مازندرانی گفت: محسن ارسنجانی ملی‌پوش تکواندوکار مازندرانی در مسابقات آسیایی بود که در آن مسابقات به مقام قهرمانی آسیا دست یافته بود. به گفته وی این مرد رزمی کار روز جمعه ۲۴ بهمن برای ماهیگیری به سد سلیمان تنگه -شهید رجایی- مازندران رفته بود که به دلیل گیرکردن قلاب ماهی به صخره دچار سانحه شد.

رئیس هیأت تکواندوی مازندران با اعلام اینکه ارسنجانی رئیس هیأت تکواندو امیرکلا بابل نیز بود، او را جزو تکواندوکاران خوب ایران اعلام کرد که عضو سابق تیم ملی، قهرمان آسیا و رئیس هیأت تکواندو امیرکلا بود و مرگش باعث محروم ماندن جامعه تکواندو از خدمات و تجربیات وی می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده