ساعت: ۱۴:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ شناسه خبر: 63016

سه هفته پیش خانمی حدود 55 ساله پس از تزریق آمپول در یکی از درمانگاه های شهرستان سیرجان جان خود را از دست داد روز گذشته نیز در همان درمانگاه جوان 36 ساله پس از تزریق آمپول متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

به گزارش “سیرجان خبر” سه هفته پیش خانمی حدود 55 ساله پس از تزریق آمپول در یکی از درمانگاه های شهرستان سیرجان جان خود را از دست داد روز گذشته نیز در همان درمانگاه جوان 36 ساله پس از تزریق آمپول متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

رییس نظام پزشکی شهرستان سیرجان در خصوص مرگ مشکوک دو شهروند سیرجانی پس از تزریق آمپول در یکی از درمانگاه های سیرجان در تماس تلفنی به خبرنگار ما گفت: پس از تزریق آمپول ویتامیc و آمپول سفتریاکسون این دو بیمار جان خود را از دست داده اند.

رضوی درادامه اذعان کرد: در پی جان باختن این دو همشهری یکی از خانواده ها شکایت کرده و شکایت این خانواده با حضور کارشناسان در حال بررسی است.

وی گفت: طی بخشنامه ای که به مراکز درمانی داده شده است تا اطلاع ثانوی از تزریق داروی سفتریاکسون در کلیه مراکز درمانی به جز بیمارستان ها خودداری نموده و فقط تزریق در بیمارستان تحت نظر پزشک انجام شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده