ساعت: ۰۰:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ شناسه خبر: 31188

چهار راه مکی آباد یکی از نقاط پر حادثه سیرجان است این مسیر از ابتدای آغاز عملیات عمرانی مسدود شده است و فاقد هر گونه علائم ایمنی و دید در شب است و همین امر باعث شده تا حوادث زیادی هر روزه در این مسیر رخ دهد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” بر اثر تصادف خودروی پراید با تریلر در چهار راه مکی آباد سیرجان پنج جوان کشته شدند.

این حادثه خونین که ساعاتی پیش در ابتدای منطقه مکی آباد سیرجان رخ داد خودروی پراید در حالی با سرعت بالا در حال حرکت بود که به عقب کامیون پارک شده در بلوار برخورد می کند.

نیرو های امداد بلافاصله پس ازتصادف به محل حادثه رسیدند و با اقدامات اولیه جنازه پنج جوان را از داخل ماشین خارج کردند اما متاسفانه شدت حادثه آنچان زیاد بود که پنج جوان جان خود را از دست دادند.

چهار راه مکی آباد یکی از نقاط پر حادثه سیرجان است که اکنون پروژه ساخت زیر گذر برای این تقاطع در حال انجام است اما مدتی است که عملیات آن به کندی پیش می رود.

این مسیر که از ابتدای آغاز عملیات عمرانی مسدود است، فاقد هر گونه علائم ایمنی و دید در شب است و همین امر باعث شده تا حوادث زیادی هر روزه در این مسیر رخ دهد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده