ساعت: ۰۳:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۶ شناسه خبر: 49721

امام جمعه سیرجان گفت:دولت و مسئولان نیز باید با شجاعت و عزم راسخ و تلاش بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند و این نارسایی ها را به برجام گره نزنند و خدمات خود را به مردم ارائه دهند و نظارت خود را بر دستگاههای اجرایی بیشتر کنند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت الاسلام سید محمود حسینی در خطبه های نماز جمعه پنجم مرداد ماه گفت: ملت ایران برای حفظ نظام اسلامی و حراست از خون شهیدان همچنان متحد و هماهنگ و با تدبیر و تلاش دولتمردان از این بحران عبور می کند و به دنیا ثابت خواهند کرد مسیر حق هرگز شکست نمی خورد چرا که در ۴۰ سال تهدید و تحریم و جنگ به اقتدار رسیدیم.

وی گفت : دولت و مسئولان نیز باید با شجاعت و عزم راسخ و تلاش بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند و این نارسایی ها را به برجام گره نزنند و خدمات خود را به مردم ارائه دهند و نظارت خود را بر دستگاههای اجرایی بیشتر کنند.

امام جمعه سیرجان افزود: برای رسیدن به هدف والا با این اوضاع اقتصادی باید دولت ضمن اقدام به کار جهادی ، تغییرات اساسی در تیم اقتصادی خود داشته باشد و اگر نیاز است در کابینه هم تغییر ایجاد کند و با مفسدان اقتصادی به طور جدی و ملموس برخورد شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده