ساعت: ۲۳:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲ شناسه خبر: 54844

سرپرست فرمانداری سیرجان گفت:ما اراده کردیم رضایتمندی مردم از ادارات را محقق کنیم و بایستی آن را به نتیجه برسانیم و در این راستا مسئولانی که قابل اصلاح نباشند را تغییر خواهیم داد، چراکه ملاک و معیار برای ما مردم هستند.

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر”سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان درآغاز هفته دولت پس از حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدا دولت (رجایی و با هنر) در یک نشست خبری برنامه های هفته دولت را شرح داد.

محمود آبادی گفت: به منظور یاری گرفتن از ارواح طیبه شهدا اولین برنامه کاری هفته دولت را میثاق با شهدای والا مقام قرار دادیم و پس از آن در نشست خبری ویژه هفته دولت میزبان خبرنگاران هستیم.

سرپرست فرمانداری سیرجان به افتتاح برنامه های گوناگون در هفته دولت اشاره کرد و گفت: پروژه های مختلفی در حوزه های کشاورزی، آب ، عمران روستایی، برق، آموزش و پرورش و صنعت و معدن با اعتبار بالغ بر 365 میلیارد تومان همزمان با آغاز هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید؛ که بخشی از این پروژه ها با حضور استاندار کرمان افتتاح خواهند شد و 3 مدرسه خیر ساز نیز در برنامه های هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و از ابتدای مهر قابل استفاده خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان ارگان های دولتی بایستی با شهدا در جهت خدمت رسانی به مردم و جلوگیری از ضایع شدن حقوق ارباب رجوع پیمان ببندند و ما اراده کردیم رضایتمندی مردم از ادارات را محقق کنیم و بایستی آن را به نتیجه برسانیم و در این راستا مسئولانی که قابل اصلاح نباشند را تغییر خواهیم داد، چراکه ملاک و معیار برای ما مردم هستند.

سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان تاکید کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نباید ناامیدی را به مردم تزریق کرد و این رسالت شما خبرنگاران را سنگین تر می کند تا با کمک ما، شهروندان را به آینده امیدوار کنیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد