ساعت: ۱۰:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۵ شناسه خبر: 39399
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس/

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، از بررسی وضعیت پروژه پدیده شاندیز در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد هر چه سریع تر مطالبات سهام داران پدیده شاندیز پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر”؛ شهباز حسن پور بیگلری از بررسی وضعیت پروژه پدیده شاندیز در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد هر چه سریع تر مطالبات سهام داران پدیده شاندیز پرداخت شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور نیز در جلسه روز گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حضور داشته است، تصریح کرد: در این جلسه مسئولان حاضر متفق القول به تسریع در تعیین تکلیف سهام داران این پروژه تاکید کردند.

وی با تاکید بر اینکه پدیده شاندیز املاک زیادی دارد، گفت: به طور حتم مطالبات مردم در خصوص این سرمایه گذاری در این پروژه به حساب آن ها باز خواهد گشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: برای تسریع در تعیین تکلیف این پروژه سوال از وزیر کشور در صحن علنی مجلس نیز اعلام وصول شده است.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده