ساعت: ۱۱:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۷ شناسه خبر: 59508

فرمانده حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) گفت: موفقیت طرح کمک مومنانه مستلزم تبلیغ و تبیین درست آن از همان ابتدای شروع رزمایش است که خود باعث مشارکت مردم در این امر خیر شده و در نتیجه روح مواسات و همدلی در جامعه ایران اسلامی تقویت می‌شود.

به گزارش”سیرجان خبر” فرمانده حوزه مقاومت امام حسن مجتبی(ع) در خصوص جمع آوری کمک های مومنانه در مرحله اول این رزمایش گفت: قرار گاه همدلی و کمک مومنانه با نام مبارک امام حسن مجتبی (ع) در ناحیه مقاومت شهرستان سیرجان یک قرارگاه همدلی با حضور بسیجیانت حوزه مقاومت در حوزه تشکیل دادیم.

حسین صادقی اذعان کرد: در مصوبات این جلسه مقرر گردید دو چادر در خیابان امام خمینی سیرجان و خیابان ابوریحان نصب شود که به حول قوه الهی با راه اندازی این چادر ها توانستیم هزینه تهیه 400 بسته معیشتی را به مبلغ 250هزارتومان را از کمک های مردمی جمع آوری کنیم.

وی گفت: طی چندین جلسه که با خیرین داشته ایم و با همکاری خوب این عزیزان 400 بسته معیشتی دیگر را تهیه و در اختیار قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قرار دادیم که بین قشار آسیب دیده از بیماری کرونا که دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده اند قرار گیرند.

صادقی بیان کرد: بسیجیان با هدف کمک و خدمات‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا پوستر ها و بنر هایی طراحی کرد و در فضای مجازی انتشار داده که این باز خورد خوبی را در سطح شهرستان داشته است.

وی در پایان گفت: موفقیت طرح «کمک مومنانه» مستلزم تبلیغ و تبیین درست آن از همان ابتدای شروع رزمایش است که خود باعث مشارکت مردم در این امر خیر شده و در نتیجه روح مواسات و همدلی در جامعه ایران اسلامی تقویت می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده