ساعت: ۱۲:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 15745

با آغاز روز نخست ثبت نام یارانه نقدی، مردم با حضور در کافی نت ها و مراکز ارائه خدمات اینترنتی برای ثبت نام اقدام کردند اما این فرایند با مشکلاتی همراه بود.

خبرنگار ما از ساعات اولیه شروع فرایند ثبت نام یارانه نقدی در سطح شهر حضور یافت و با مردم حاضر به گفت وگو پرداخت که در ادامه شرح این گزارش را مشاهده کنید.

یکی از شهروندان در خصوص ارائه خدمات ثبت نام یارانه به خبرنگار “سیرجان خبر” ، گفت: از ساعت 7 صبح در صف های طولانی نشسته ام اما سایت یارانه باز نمی شود و در اوایل کار که سایت بالا آمد مسئولان کافی نت از خویشاوندان خود بدون نوبت ثبت نام بعمل آوردند

همشهری دیگری گفت: ان شاالله ثبت نام و دریافت یارانه ها هم مثل توزیع سبد کالا که به همه اقشار مردم واگذار نشد و موجب نارضایتی مردم شد با مشکلات گذشته روبرو نشود و یارانه نقدی به اقشار کم درآمد جامعه تعلق گیرد.

یکی از حاضرین که شخص جوانی بود اظهار داشت: شاید یک درصد از مردم انصراف دهند که خود دولتمردان باشند اما دولت می بایست همین شیوه را ادامه دهد و یک درصد هزینه ای نیست که برای کار عمرانی هزینه شود.

به گزارش “سیرجان خبر”، در حال حاضر نرخ ثبت نام کافی نت ها در شهر سیرجان از 25000 ریال  تا 35000 ریال می باشد و به ازای هر برگ فرم خود اظهاری مبلغ 2500 ریال دریافت می گردد. بعضی از کافی نت ها نیز شیوه جدیدی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در پیش گرفته اند که اقدام به پخش فرم بین مردم کرده و پس از پرکردن در لیست نوبت دهی قرار می دهند.

همچنین به گزارش خبرنگاران ما از بخش های مختلف شهرستان، در روستاهایی که پست بانک و دفتر خدمات ارتباطی وجود ندارد بخشداری یا شورای اسلامی روستا فرم های خود اظهاری را درب منازل پر کرده و اطلاعات متقاضیان را درسطح شهر را ثبت می کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده