ساعت: ۰۸:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۳ شناسه خبر: 18930

جودو‌کاران سیرجانی با کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری جودو خوش درخشیدند.

به گزارش“سیرجان خبر” محمد‌صادق کریمی و سحر اسدی دو جودو‌کار‌ سیرجانی با کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری خوش درخشیدند و با استقبال گرم ورزش‌دوستان و مردم به شهر خود بازگشتند.

محمد‌صادق کریمی گفت: مسابقات در شهر لاهیجان برگزار شد و از کیفیت بالایی برخوردار بود توانستم در 12 دوره این رقابت‌ها در هر دوره یک رقیب را شکست دهم و به مقام نایب قهرمانی برسم.

وی موفقیت خود را مرهون توجه خداوند، تلاش مربیان و خانواده دانست و گفت‌: با اینکه امسال نزدیک به عنوان قهرمانی شدم در سال آینده برای کسب قهرمانی به مسابقات می‌روم.

سحر اسدی نیز گفت: مسابقات جودو در شهر تهران برگزار شد و توانستم در وزن 52- کیلو‌گرم نایب قهرمان شوم.

وی افزود‌: سال گذشته رتبه سوم را کسب کردم و امسال که نایب قهرمان شدم برای سال آینده تلاش می‌کنم تا قهرمانی مسابقات جودو که رشته رزمی سنگینی است را به دست آورم.

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان نیز گفت: در مسابقات جودو که به صورت کشوری در سطح نونهالان پسران در لاهیجان و دختران در تهران برگزار شد، جودو‌کاران سیرجانی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیدند.

اصغر حدیدی تصریح کرد‌: با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده و جوانان مستعد در این شهرستان، رشد و شکوفایی ورزش در قهرمانی‌ها تبلور یافته است و امیدواریم در سال‌های آتی سکوهای قهرمانی کشور و حتی منطقه‌ای خارج از کشور از آن جوانان سیرجانی باشد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده