ساعت: ۱۰:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ شناسه خبر: 19144

عنوان نایب قهرمانی مسابقات پاراگلایدر کشور به سیرجانی‌ها رسید.

به گزارش“سیرجان خبر” مسئول کمیته ورزش‌های هوایی سیرجان و سرپرست و مربی تیم اعزامی به مسابقات پاراگلایدر اظهار کرد: در این مسابقات که در ارتفاعات مینودشت استان گلستان برگزار شد، هشت نفر از اعضای تیم عقاب طلایی سیرجان شرکت کردند و اکبر خضری در پرواز حرفه‌ای نایب قهرمان این مسابقات شد.

محمد مبشری افزود‌: قرار بود مسابقات به صورت تیمی برگزار شود که با توجه به شرایط نامساعد جوی مسابقات انفرادی برگزار شد و رضا مبشری به مقام چهارم و سجاد زید‌آبادی و مرتضی صادقی به ترتیب به مقام‌های چهارم و پنجم از تیم سیرجان رسیدند که در نتیجه تیمی هم در جمع امتیازات تیم پاراگلایدر سیرجان مقام دوم را کسب کرده است.

امین شفیعی سرپرست تیم عقاب طلایی گفت‌: چهار سال است که باشگاه عقاب طلایی ورزش‌های هوایی سیرجان در پاراگلایدر، پاراموتور، ورزش‌های هوایی فعالیت دارد و طی دو سال گذشته در همه مسابقات استانی و یا کشوری دارای رتبه‌ای قهرمانی و نایب قهرمانی بودیم.

اکبر خضری نایب قهرمان کشوری مسابقات پاراگلایدر گفت‌: در سومین دوره مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور که در ارتفاعات مینودشت استان گلستان برگزار شد در بخش حرفه‌ای موفق به کسب نایب قهرمانی شدم و سال گذشته هم این مقام را در بخش مبتدی کسب کردم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده