ساعت: ۰۸:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 14365

کاراته‌کاهای سیرجانی به نمایندگی از استان کرمان در مسابقات قهرمانی کشور با کسب پنج مدال طلا، دو نقره و هفت برنز خوش درخشیدند.

به گزارش“سیرجان خبر” کاراته‌کاهای تیم کاراته شهرداری سیرجان به نمایندگی از استان کرمان در مسابقات کاراته قهرمانان کشور که در بندر لنگه شرکت کردند با کسب پنج مدال طلا، دو نقره و هفت برنز خوش درخشیدند.

قاسم مظفری مربی این قهرمانان اظهار داشت: این مسابقات در سبک شوتوکان با شرکت 200 کاراته‌کا از 10 استان کشور در بندر لنگه استان هرمزگان به مدت دو روز برگزار شد.

وی بیان داشت: پنج مدال طلای این مسابقات را ابوالفضل احسانی، محمدامین پورصادقی، علی کهوری، محمد مظفری و محمد امیر آقاخانی و دو مدال نقره را علی مشکین‌قلم و امیرمحمد عباسی به دست آوردند.

مظفری عنوان کرد: همچنین مدال‌های برنز این مسابقات را رضا کریمی‌راد، مهدی مکی‌آبادی، محمدرضا عباسی، سجاد قاسمی، امیرحسین رضوانی، ابوالفضل کورکی و امین مکی‌آبادی از آن خود کردند.

وی افزود: در این مسابقات تیم کاراته شهرداری سیرجان به نمایندگی از تیم استان نایب قهرمان شد، تیم استان هرمزگان مقام اول را کسب کرد و تیم کاراته سیستان و بلوچستان سوم شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده