ساعت: ۱۱:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۹ شناسه خبر: 52414

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: در پی وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان سیرجان6نفر زخمی و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش سرویس حوادث”سیرجان خبر”فرمانده انتظامی سیرجان گفت: در پی وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان سیرجان6نفر زخمی و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از مناطق روستایی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان سیرجان به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد افراد دخیل در یک نزاع خیابانی از صحنه فرار کرده و چند نفر مجروح این نزاع نیز به بیمارستان منتقل شده اند. این مسئول انتظامی تصریح کرد: در ادامه با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد 6 جوان طی این درگیری مجروح شده اند که برخی از آنان توسط اسلحه شکاری مورد اصابت ساچمه قرار گرفته اند.

سرهنگ ایران نژاد با اشاره به اینکه علت اولیه این نزاع اختلافات فردی بین چند جوان بوده بیان داشت: در همین رابطه ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با اقدامات اطلاعاتی محل اختفای یک نفر از متهمان را شناسایی و وی را دستگیر کردند که شناسایی سایر متهمان در دستور کار پلیس قرار دارد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده