ساعت: ۱۶:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ شناسه خبر: 25526

فرماندار سیرجان گفت: برای نخستین‌بار طی 15 ساله گذشته، امسال تعطیلات نوروزی بدون حادثه‌ای را در محورهای این شهرستان داشتیم.

به گزارش“سیرجان خبر” منصور مکی‌آبادی ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: نظارت پلیس، اجرای قوانین و دوبانده شدن تمام محورهای مواصلاتی شهرستان موجب شد که برای نخستین‌بار طی 15 ساله گذشته، تعطیلات بدون حادثه‌ای را در محورهای این شهرستان داشته باشیم.

فرماندار سیرجان گفت: با توجه به اینکه تلفات فوتی رانندگی در استان کرمان در ایام تعطیلات، 30 نفر بوده است، اما در این شهرستان هیچ تصادف منجر به فوت و جرح رخ نداد.

وی بر وحدت و همدلی و اتحاد را بین ارگان‌ها و مردم تاکید کرد و افزود: در مبحث انتخابات آینده تمام ارگان‌ها بی‌طرف باشند و رؤسای ادارات نظارت کافی بر کارمندان خود داشته باشند.

امام جمعه سیرجان نیز ضمن تاکید بر همدلی ملت و دولت اظهار کرد: دشمن همیشه از رخنه اختلاف نفوذ می‌کند و باید هم ملت و هم دولت افکارشان به هم نزدیک شود و همه جا با هم و کنار هم باشند.

حجت‌الاسلام سید محمود حسینی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد: ما همچنان مدافع حقوق خود در هر زمینه‌ای هستیم و ملت ایران را نه تهدید و نه تحریم نتوانست از راه و اهداف خود که عزت و سربلندی نظام اسلامی است، باز دارد.

وی برگزاری نمازهای وحدت بین ادارات را در سال جدید یکی از راهکارهای بخش فرهنگی با هدف حفظ وحدت عنوان کرد و بر همکاری مسئولان برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده