ساعت: ۰۸:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۵/۴ شناسه خبر: 62334

تیم فوتبال گل گهر سیرجان موفق شد در دیداری که از فرصت هایش به خوبی استفاده کرد، از سد میزبان خود عبور کرده و به رده چهارم جدول رده بندی صعود کند.

 به گزارش “سیرجان خبر” در یکی از دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در زمین خود میزبان گل گهر بود.

در 45 دقیقه نخست بازی نفت و گل‌گهر یک بازی پرحادثه و جذاب از سوی دو تیم به نمایش گذاشته شد و چندین صحنه جدی به روی دروازه‌ها هم به وجود آمد که فقط یک گل به همراه داشت و تیم میهمان در دقیقه 3 با شوت سعید صادقی به گل رسید. گل‌گهر سیرجان همچنین در دقیقه 10 صاحب موقعیت تک‌به‌تک شد که با دخالت مدافع نفت به کرنر رفت و دوبار هم در دقایق 32و 37 مهاجمان تیم گل‌گهر دروازه میزبان را تهدید کردند اما در نواختن ضربات نهایی کم‌دقت بودند. سفیدپوشان نفت مسجدسلیمان نیز طی نیمه اول چند بار به دروازه گل‌گهر نزدیک شدند که مهم‌ترین آن‌ها شوت‌های دقایق 20 و 39 ساسان حسینی بود که توسط بشاگردی مهار شد.

در نیمه دوم باز هم یاران گل‌گهر سیرجان موفق به گلزنی شدند و سعید صادقی در دقیقه 58 گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. نفتی‌ها که برای فرار از شکست خانگی تلاش می‌کردند، در دقیقه 74 توسط فرید بهزادی کریمی اختلاف را به حداقل رساند و یکی از گل‌های خورده را پاسخ گفت. در ادامه بازی هم ضربه میرجوان به تیر دروازه گل‌گهر برخورد کرد و این بازی در نهایت با حساب 2 بر یک به سود شاگردان قلعه‌نویی خاتمه یافت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده