ساعت: ۱۰:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ شناسه خبر: 30836

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جریان نفوذ به یک دولت خاص اختصاص ندارد و در این دولت هم وجود دارد،چند وقت قبل هم تذکر دادیم اما دولتی ها موضوع را به شوخی گرفته و برداشت سیاسی کردند.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از آرمان کرمان،حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در خصوص دستگیری اخیر نفوذی ها و واکنش دولت نسبت به این موضوع گفت: مسلم است جریان نفوذ که در بین لایه های درونی کف خیابان نفوذ نکرده اند، بلکه این نفوذ برای افرادی اتفاق می افتد که جایگاه و موقعیت حساسی دارند.

خطر جریان نفوذ را به دولت هشدار دادیم اما آن را به شوخی گرفتند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مسئله تنها یک نگرانی نیست که ممکن است نفوذ اتفاق بیفتد بلکه این جریان تا جایی پیش رفته که حتی در گزارشات خود می نویسند از نام آدامس مورد استفاده دولتی ها اطلاع دارند و خود را تااین حد نزدیک می دانند.

حجت الاسلام پژمانفر با بیان اینکه جریان نفوذ به یک دولت خاص اختصاص نداشته و در این دولت هم وجود دارد، اظهار کرد: باید در رابطه بااین موضوع حساسیت های لازم را داشته باشیم و در شبکه های رسانه ای نیز باید مورد توجه قرار داده شود، چند وقت قبل هم تذکر دادیم اما دولتی ها موضوع را به شوخی گرفته و برداشت سیاسی کردند و امروز می بینیم بخشی از این شبکه نفوذ رونمایی می شود.

وی عنوان کرد: مردم می دانند دستگاه های اطلاعاتی از جمله اطلاعات سپاه هیچگاه تمام پرونده جریان های نفوذی را رو نمی کند و امروز کار آنها تمام شده و این پرونده رونمایی شد.

نفوذ یک توهم نیست/ اگر با این جریان سیاسی برخورد شود از دفترکار آقایان سر در می آورد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جریان نفوذ یک توهم و یا صرفا ابراز نگرانی نیست، اگر بااین موضوع سیاسی برخورد کنند این جریان از دفتر کار آقایان سر در آورده و مدیریت امضاهای آنها را هم به دست خواهد گرفت و تصمیماتشان را عهده دار می شود که این مسئله بارها در تاریخ رخ داده و امروز نیز این نگرانی وجود دارد.

حجت الاسلام پژمانفر خاطرنشان کرد: من اگر به جای مسئولین اجرایی و دولتمردان بودم از دستگاه اطلاعاتی سپاه تشکر می کردم که این خط را روشن نموده و از تمام ظرفیت مردم درخواست می کردم تا تیم اطلاعاتی را با شعارها و اطلاعات خود یاری کنند تا دولت از خطراتی که در مسیر وجود دارد عبور کند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده