ساعت: ۰۷:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه خبر: 26873

سپاه ثارالله استان کرمان با انتشار اطلاعیه ای نقل قول های منتسب به سردار روح الله نوری در خصوص مذاکرات هسته ای را تکذیب کرد.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از آرمان کرمان،براساس این اطلاعیه ،  طی روزهای گذشته برخی افراد در شبکه های اجتماعی اینترنتی و اپلیکیشین های موبایلی از سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله در دیدار با جانبازان نقل قول هایی منتشر کرده اند که صحت ندارند و بی اساس است.

این اطلاعیه اعلام می کند که ایشان نه در دیدار با جانبازان و نه در جای دیگر مطلقا اظهار نظری درباره خصوص مذاکرات هسته‌ای نکرده‌اند و جای تعجب است که چنین نسبت‌های دروغی را آشکارا به سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی نسبت می‌دهند.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است، بی شک اینگونه شیطنت های رسانه ای در جهت القای اختلاف میان مسئولان نظام صورت می گیرد و این گونه اخبار مغایر با شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت است.

این اطلاعیه تاکید می کند، انتشار هر گونه خبر و یا سخنی از سوی مسئولان سپاه ثارالله کرمان به ویژه فرماندهی این سپاه تنها از طریق سایت رسمی این سپاه صورت می گیرد و تمامی مطالب منتسب به مقام معظم رهبری نیز توسط سایت رسمی دفتر ایشان منتشر خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است، با توجه به تأثیر منفی اینگونه خبرسازی های کذب در افکار عمومی داخل و خارج از کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حق پیگرد حقوقی از طریق مراجع قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می داند و اقدام لازم را به عمل خواهد آورد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده