ساعت: ۱۷:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ شناسه خبر: 57434

در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان زنگ انقلاب بصورت نمادین در مجتمع آموزشی و فرهنگی سما نواخته شد.

به گزارش خبرنگار سرویس حماسه و دفاع “سیرجان خبر”صبح امروز صدای زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه سما توسط حجت الاسلام حسینی؛ امام جمعه شهرستان به صدا در آمد.

دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن است که آغازین روز دهه فجر نیز محسوب می‌شود و بنا بر رسم سال‌های گذشته سازمان‌ها، نهادها، ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس سیرجان نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی را با نواختن زنگ انقلاب آغاز می‌کنند تا به این ترتیب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گیرند.

شورای اداری شهرستان سیرجان پس از حضور در مدرسه سما ، به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و شهدا و تجدید عهد با مقام معظم رهبری، با امام جمعه سیرجان دیدار کردند

لازم به ذکر است، از امروز دستگاه‌ها و ادارات مختلف شهرستان با اجرای ویژه برنامه‌های مختلف، افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و جشن‌های انقلابی، بار دیگر بهار انقلاب را جشن می‌گیرند تا شور و اشتیاق خود را بر همگان نشان دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده