ساعت: ۰۰:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ شناسه خبر: 32674

نوازنده سنتی معروف استان کرمان به همراه فرزندش شب گذشته بر اثر سانحه رانندگی در سیرجان دار فانی را وداع گفت و برای همیشه صدای ماندگار ساز او خاموش شد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” نوازنده سنتی معروف استان کرمان به همراه فرزندش شب گذشته بر اثر سانحه رانندگی در سیرجان دار فانی را وداع گفت و برای همیشه صدای ماندگار ساز او خاموش شد.

سهراب عیسی پور نوازنده معروف ساز سنتی سرنا استان کرمان شب گذشته به همراه فرزندش در مسیر خواجو شهر به سیرجان با خودروی پژو 405 برخورد کرده و در همان لحظه جان خود را از دست می دهند.

عیسی پور سرپرست گروه موسیقی حقیقت سیرجان و از نوازندگان معروف ساز سرنای کشور می باشد وی همچنین در بسیاری از جشنواره های موسیقی سنتی استان نیز شرکت داشته است.

حسن عیسی پور فرزند ده ساله وی نیز در  هشتمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با نوازندگی نقاره و دهل که با گروه موسیقی حقیقت به روی صحنه رفت از سوی مخاطبان و هنرمندان حاضر در این جشنواره به عنوان پدیده این دوره از جشنوراه شناخته شد.

سهراب، حسن، جابر، جواد  و رضا عیسی پور اعضای یک خانواده هستند که  با سازهای نقاره، سرنا و دهل در بسیاری از مراسمات محلی هنر نمایی می کردند.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده