ساعت: ۰۷:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ شناسه خبر: 39542

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: نوجوان 12 ساله که دست به سرقت موتورسیکلت می زد با استفاده شگردهای پلیسی و تلاش ماموران پلیس اگاهی دستگیر و به 21 فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” نوجوان 12 ساله سیرجانی به 21 فقره سرقت اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: نوجوان 12 ساله که دست به سرقت موتورسیکلت می زد با استفاده شگردهای پلیسی و تلاش ماموران پلیس اگاهی دستگیر و به 21  فقره سرقت اعتراف کرد.

وی افزود: در پی چندین فقره سرقت موتورسیکلت و دوچرخه ماموران انتظامی این شهرستان دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت پس از چندین روز کارهای اطلاعاتی ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق شدند با شگردهای پلیسی یک نوجوان سارق را شناسایی و با هماهنگی مقامات قضایی آنان را دریک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کنند.

جانشین فرمانده انتظامی افزود: این نوجوان 12 ساله در یک خانواده بد سرپرست زندگی می کند و پدر و مادرش دچار اعتیاد هستند و برای امر معاش و تهیه مواد غذایی اقدام به سرقت می کرده است.

سرهنگ ادبی خاطرنشان کرد: این سارق 12ساله در بازجویی های تخصصی ماموران پلیس آگاهی به 19 فقره سرقت موتورسیکلت و 2 فقره سرقت دوچرخه در سطح شهر سیرجان از نقاط خلوت و کم تردد اعتراف کرده است و در برسی این سرقت یک مالخر که اهل شهرستان رفسنجان است شناسایی ودستگیر شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده