ساعت: ۰۸:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ شناسه خبر: 63077

سرپرست اداره صمت سیرجان گفت: در زمینه میوه شب یلداکمبودی در بازار شهرستان نخواهیم داشت.

به گزارش “سیرجان خبر” غلامعباس عرب پور سرپرست اداره صمت سیرجان کیفیت میوه های شب یلدا امسال را بهتر از سال گذشته ارزیابی کرد و گفت: در زمینه میوه کمبودی در بازار شهرستان نخواهیم داشت ونظارت بر بازار شب یلدا بر عهده إداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف است و این اداره گشت نامحسوسی را بر عهده و بامتخلفان برخورد می کند.

رئیس اتحادیه میدان داران میوه و تره بار شهرستان سیرجان ضمن اشاره به اینکه کیفیت میوه برای ورود به شهرستان برای ما برکمیت اولویت دارد گفت: بصورت شبانه روزی نرخ های عرضه میوه و سبزیجات با کیفیت را از مبدا رصد می کنیم و با هماهنگی اداره صمت و اتاق اصناف میوه و تره بار با کیفیت برای شهروندان توزیع می کنیم.

محمد نجمی نوری اظهار کرد: خوشبختانه همه اقلام به طور فراوان در سطح شهرستان وجود دارد و در تمام طول سال ارائه خدمات برای تامین میوه و تره بار به همشهریان وجود دارد و طبق نیاز پیش بینی و ذخیره سازی انجام شده و مشکلی در این حوزه نداریم.

وی گفت: از همشهریان درخواست داریم به منظور مشارکت در امر بازرسی و نظارت با مشاهده تخلفاتی مانند گرانفروشی، تقلب، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور مراتب را از طریق شماره تلفن124اعلام کنندتا ضمن رسیدگی به موقع به شکایات مردمی با متخلفان برابر قوانین و مقررات جاری برخورد سریع و قاطع صورت پذیرد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده