ساعت: ۰۰:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۹ شناسه خبر: 48275

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت:امیدواریم با همکاری و مشارکت شهروندان بتوانیم در نگهداری و زیبا نگه داشتن پارک‌ها و فضاهای سبز شهری اقدامات موثری انجام دهیم.

به گزارش“سیرجان خبر”مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خصوص نگهداری از پارک‌ها و فضاهای سبز احداث شده اظهار داشت:اولویت نخست سازمان سیما، منظر احداث و نگهداری از فضاهای سبز شهری است،شهروندان نقش بسزایی در نگهداری از فضاهای سبز شهری دارند.
وی فضای سبز را یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهری خواند و عنوان کرد: فضای سبز علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تاثیر گذار است.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان بیان کرد: امروز احداث فضاهای سبز در سطح شهرها بسیار حائز اهیمت است و نگهداری از پارک‌ها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ‌سازی و تعامل شهروندان است.
بابک سعیدی نقش شهروندان و مدیران سازمان فضای سبز شهرداری در حفظ و نگهداری از فضاهای سبز را بسیار تاثیرگذار خواند و اضافه کرد: انجام بموقع عملیاتی نظیر هرس درختان، آبیاری، سمپاشی و کود پاشی را از جمله اقداماتی برشمرد که در حفظ و نگهداری فضاهای سبز اهمیت دارد.
وی با اشاره به اینکه نگهداری و توسعه فضای سبز نیاز به صرف هزینه و مراقبت مستمر دارد و فضای سبز موجود را باید پیوسته سرحال و شاداب نگه داشت عنوان کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت شهروندان بتوانیم در نگهداری و زیبا نگه داشتن پارک‌ها و فضاهای سبز شهری اقدامات موثری انجام دهیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده