ساعت: ۰۰:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ شناسه خبر: 28074

این گزارش در پی این نیست که خلق و خوی «محبت آمیز» و احترام به «غیرمسلمان» ایرانیان را نادیده بگیرد، اما شخصی که ۲۰:۳۰ آن را «استاد موسیقی ایران»! می داند و در هر فرصتی «اسلام» و «ایرانیان» را مورد توهین و هتک حرمت قرار می دهد، چه موضعی در بهترین شرایط برای وی باید گرفت.

به گزارش “سیرجان خبر” چند روز پیش بود که خبرگزاری ها از بستری شدن شجریان در یکی از بیمارستان های تهران خبر دادند. درست شب همان روز خبر ۲۰:۳۰ در اقدامی عجیب با «استاد موسیقی ایران» این خواننده «هتاک» یک «رپرتاژ» خبری برای وی بروی آنتن صدا و سیما برد.

دو شنبه شب  نیز حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری به دیدار شجریان رفت، با ابلاغ سلام حسن روحانی، برای شجریان آرزوی سلامتی کرد. (طبق آنچه رسانه های وابسته به دولت منتشر کرده اند)

همین مسئله با واکنش کابران شبکه های مجازی روبرو شد، این کاربران با انتشار عکسی از عیادت نماینده دولت و ابلاغ «سلام گرم» رئیس جمهور به شجریان، و محمد حسن حسینی خبرنگار صدا و سیما که چندی پیش بر اثر اصابت ترکش‌های خمپاره تروریستهای تکفیری مجروح شده است، به اظهار نظر درباره این حرکت دولت کردند.

 

هر دو

 

هر دو

 

شجریان از جمله هنرمندان اپوزیسیون است که با مدارای نظام، پس از سالها فعالیت ضدانقلابی به کشور برگشته است.  فعالیت وی علیه نظام در سال ۸۸ مهمترین اقدام وی طی چند سال گذشته است که که همپای فتنه گران و کودتاچیان و همکاری با رسانه های دشمن با متهم کردن نظام به تقلب و سرکوب، سخیف ترین اهانت ها را روانه جمهوری اسلامی کرد.

عکس یادگاری با انواع شخصیت ها و مدل های ضد انقلاب؛ توهین به اسلام در مصاحبه با صدای آمریکا و… از «برجسته ترین» اقدامات وی طی چند سال اخیر است!؛  که در ادامه فیلم های این اظهار نظرها آمده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده