ساعت: ۰۸:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ شناسه خبر: 61542

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان برای افزایش امنیت شهروندان و پیشگیری از سرقت در روزهای پایانی سال توصیه های خطاب به شهروندان بیان کرد.

به گزارش”سیرجان خبر” سرهنگ منصور رمضان نژاد با تاکید بر اینکه در روزهای پایانی سال پلیس برای مقابله با مجرمان و سارقان فرصت طلب تمهیدات ویژه‌ای را برنامه‌ریزی و اجرا خواهد کرد اظهارکرد: ضرورت دارد شهروندان برای پیشگیری از سرقت وسایل و اموال خود در هنگام خانه تکانی یا خریدهای نوروزی ضمن رعایت نکات بهداشتی به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توصیه های ذیل را نیز جدی بگیرند:
از فرش کردن قالی و پتو بر روی دیوارهای مشرف به خیابان خودداری کنید. از افراد غریبه و ناشناس برای نظافت و خانه تکانی و جابجایی اشیا خودداری کنید.
هنگام خروج از منزل برای خرید یا سرکشی از اقوام حتی المقدور یکی از افراد در منزل بماند و در صورت لزوم رفتن دسته جمعی از قفل کردن تمامی درهای خانه اطمینان حاصل کنید هنگام خرید در شلوغی بازار و یا دریافت وجه نقد از عابربانک ها مراقب سارقان کیف قاپ کف زن و موبایل قاپ باشید
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اقدامات مجرمانه بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده