ساعت: ۰۹:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۷/۵ شناسه خبر: 29277

در حمله نیروهای پلیس عربستان سعودی به مخفیگاه دو تروریست داعشی که پسرعموی عضو ارتش خود را به دستور ابوبکر بغدادی به قتل رسانده بودند، یکی از آنها کشته و دیگری دستگیر شد.

“سیرجان خبر” در حمله نیروهای پلیس عربستان سعودی به مخفیگاه دو تروریست داعشی که پسرعموی عضو ارتش خود را به دستور ابوبکر بغدادی به قتل رسانده بودند، یکی از آنها کشته و دیگری دستگیر شد. بنابر این گزارش، دستگیری این دو نفر پس از تحقیقات وسیع نیروهای امنیتی سعودی در پی انتشار تصاویر جنایت تیرباران یکی از نظامیان ارتش عربستان در فضای مجازی به دست آنها صورت گرفته است.

هلاک و دستگیری پسرعموهای داعشی سعودی+تصاویر
بنابر اعلام وزارت کشور عربستان، پس از انتشار ویدئوی لحظه تیرباران نظامی سعودی توسط پسرعموهای داعشی اش، نیروهای امنیتی سعودی با شناسایی محل اختفای این دو برادر آن را به محاصره در آورده و از آنها خواستند تا خود را تسلیم کنند. امری که با مخالفت آنها و تیراندازی به سمت نیروهای امنیتی و درگیری های شدید همراه بوده که طی آن یکی از دو برادر داعشی کشته و نفر دوم بشدت زخمی و به اسارت نیروهای پلیس درآمده است. در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که این دو نفر در ترور چند نظامی دیگر سعودی که در بخش پلیس مرزی فعالیت می کردند نیز دست داشته اند.
هلاک و دستگیری پسرعموهای داعشی سعودی+تصاویر
هلاک و دستگیری پسرعموهای داعشی سعودی+تصاویر
هلاک و دستگیری پسرعموهای داعشی سعودی+تصاویر

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده