ساعت: ۱۳:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ شناسه خبر: 26121

همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان سیرجان بمناسبت هفته بسیج کارگری با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن مهر شهرداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان سیرجان بمناسبت هفته بسیج کارگری با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن مهر شهرداری برگزار شد.
در این مراسم فرمانده ناحیه سپاه سیرجان با اشاره به مقام والای کارگر گفت: امروزه در شرایطی که شاهد جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت هستیم، لازم است تمام افراد جامعه اتفاق نظر داشته باشند و از کارگر و تولیدات داخلی حمایت کنند.
شمس الدینی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان ما برای دفاع از کشور و میهن جان فشانی می کردند اما امروزه در ادارات ما فساد،اختلاس و بی حجابی موج می زند.
وی ادامه داد: ما نباید بگوییم کار نیروی انتظامی اجرای قانون است نه اسلام؛ بلکه وظیفه اصلی همه ما اجرای منویات اسلامی در سایه قانون است.
فرمانده ناحیه سپاه سیرجان اضافه کرد: در گذشته هر کجا ودر هر نقطه از جهان انفجاری رخ می داد مشخص بود که سرنخ آن از دلار های نفتی عربستان است و خوشحالیم که امروزه عربستان سعودی چهره ننگین خود را نشان داد و این انزجار کشور های عربی از آل سعود نشانه بسیار روشنی است.
به گزارش “سیرجان خبر” در پایان این مراسم از بسیجیان برتر بسیج کارگری شهرستان سیرجان با اهدای لوح سپاس و جایزه تقدیر شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده